درباره ما

گروه معماری شهرسازی متد متشکل از اعضای آتلیه معماری شهرسازی متد با چند دهه تجربه  در عرصه های مختلف صنعت راه و ساختمان  پس از کسب تجربیات موفقی در عرصه های مختلف معماری و شهرسازی و پروژه های موفق در تهران، کرج، خوزستان، هرمزگان، مازندران، به منظور ارائه خدمات تخصصی معماری و شهرسازی آماده ارائه خدمات مشاور معماری و شهرسازی به دوایر دولتی، استانداری ها، فرمانداری ها، شهرداری ها، سازمان های منطقه آزاد، خدمات آتلیه معماری شهرسازی به کارفرمایان خصوصی و خدمات استودیو برون سپاری معماری و شهرسازی به مهندسان مشاور و دفاتر معماری شهرسازی  است.
استودیو متد آماده همکاری با مهندسین مشاور در جهت پذیرش برون سپاری امور به استودیو معماری شهرسازی متد است. امکانات تخصصی در کنار داشتن سرعت عمل و کیفیت بالای خروجی کار استودیو برون سپاری معماری شهرسازی متد می تواند در بسیاری موارد راهگشای دفاتر معماری شهرسازی و مهندسین مشاور باشد.
همچنین آتلیه معماری شهرسازی متد متشکل از افراد حرفه مند و خلاق گروه معماری و شهرسازی آماده ارائه خدمات به تعاونی های مسکن، انبوه سازان و شهرک سازان در تمامی مراحل است. نگاه منحصر به فرد آتلیه متد در طراحی و افراز و تفکیک زمین در جهت آماده سازی زمین برای انبوه سازی یا شهرک سازی منجر به پپیدایش کیفیت بی نظیر عناصر معماری با استفاده از آخرین متد روز دنیا و تسلط به قوانین شهرسازی ایران در آتلیه متد می شود.
مشاورین معماری شهرسازی متد با بهره مندی از بالاترین سطح علمی گروه معماری و شهرسازی آماده ارائه خدمات پروژه های مطالعاتی، طراحی، طرح ریزی و برنامه ریزی به کارفرمایان دولتی است، مشاورین متد با در اختیار داشتن تضامین مالی کافی جهت عقد قرارداد در مقیاس های مختلف شهری امکان همکاری به صورت ارائه خدمات یا مشارکت در طرح های شهری را دارا است.
علاوه بر آن متد در راستای تخصصی سازی بنیان چندین دفتر تخصصی شامل طرح، شار دان و طرح شهر را تاسیس نمود. گروه معماری طرح جهت خدمات دهی در زمینه طراحی و مشاوره معماری ابنیه، نما، محوطه، بام سبز، داخلی، دکوراسیون، چیدمان، نورپردازی، صدا برای کاربری های مسکونی، تجاری، اداری، آموزشی، تفریحی و اقامتی، کانون شهرسازی طرح شهر در زمینه آموزش شهرسازی، طراحی شهری و برنامه ریزی شهری و همچنین مشاوران شار دان در راستای ارائه خدمات مکان یابی، مسیریابی و مطالعات شهری برای فعالیت های تجاری از آتلیه معماری شهرسازی متد مشتق شده اند.